Fiber Module

مرتب کردن بر اساس:
نمایش:
نمایش: لیست / شبکه
  • MikroTik-S-85DLC05D
    محصول S-85DLC05D یک ماژول فیبر نوری است که با سرعت 1.25G و طول موج 850nm اطلاعات را از طریق پورت فیبر نوری ارسال و دریافت می کند. دارای یک کانکتور Dual LC است و به صورت Multi Mode عمل می کند. همچنین قابلیت انتقال اطلاعات تا 550 متر را داراست. شرکت میکروتیک توصیه می ...
    {تماس بگیرید}
  • MikroTik-S-31DLC20D
    محصول S-85DLC05D یک ماژول فیبر نوری است که با سرعت 1.25G و طول موج 1310nm اطلاعات را از طریق پورت فیبر نوری ارسال و دریافت می کند. دارای یک کانکتور Dual LC است و به صورت Single Mode عمل می کند. همچنین قابلیت انتقال اطلاعات تا 20 کیلومتر را داراست. شرکت میکروتیک توصی...
    {تماس بگیرید}
  • MikroTik-S-3553LC20D
    محصول S-3553LC20D دو جفت ماژول فیبرنوری است. مدل S-35LC20D با سرعت 1.25G و طول موج 1310nm (ارسال) و 1550nm (دریافت) اطلاعات را دریافت می کند. دارای یک کانکتور LC است و به صورت Single Modeعمل می کند. همچنین قابلیت انتقال اطلاعات تا 20 کیلومتر را داراست. مدل S-53LC20D با سرعت 1.25G و طول موج ...
    {تماس بگیرید}
  • MikroTik-S+85DLC03D
    محصول S+85DLC03D یک ماژول فیبر نوری است که با سرعت 10G و طول موج 850nm اطلاعات را از طریق پورت فیبر نوری ارسال و دریافت می کند. دارای یک کانکتور LC است و به صورت Multi Mode عمل می کند. همچنین قابلیت انتقال اطلاعات تا 300 متر را داراست. شرکت میکروتیک توصیه می کند که ماژول فوق را برای دستگاه های CCR...
    {تماس بگیرید}
  • MikroTik-S+31DLC10D
    محصول S+31DLC10D یک ماژول فیبر نوری است که با سرعت 10G و طول موج 1310nm اطلاعات را از طریق پورت فیبر نوری ارسال و دریافت می کند. دارای یک کانکتور LC است و به صورت Single Mode عمل می کند. همچنین قابلیت انتقال اطلاعات تا 10 کیلومتر را داراست. شرکت میکروتیک توصیه می کند که ماژول فوق را برای دستگاه ها...
    {تماس بگیرید}
  • MikroTik-SFP+ 1m direct attach cable
    این محصول یک ماژول فیبر نوری با کابل 1 متری است که با سرعت 10Gbit بوده و برای اتصال پورتهای SFP یا +SFP روترها در یک رک می باشد. ...
    {تماس بگیرید}
  • MikroTik-SFP+ 3m direct attach cable
    این محصول یک ماژول فیبر نوری با کابل 3 متری است که با سرعت 10Gbit بوده و برای اتصال پورتهای SFP یا +SFP روترها در یک رک می باشد. ...
    {تماس بگیرید}
Fiber, Module, Interfaces
کانال تلگرام logo-samandehi